پرسش و پاسخ
ما در آپارات

فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال قزوین تهیه شد

فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال قزوین تهیه شد

سعید نبیل:

فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال قزوین تهیه شد/ خط تولید «کاشی برلیان» دوباره راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می ‌شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.

به گزارش ایلنا، «سعید نبیل» در جریان بازدید از شهرک صنعتی خصوصی برلیان، گفت: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می ‌شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.

نبیل با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی به مسایل حقوقی و قضائی بازمی‌ گردد، اظهار داشت: دستگاه قضائی استان عزم راسخی به حل مشکلات واحدهای تولیدی دارد و ضمن رعایت چارچوب‌ های قانونی می‌ کوشد تا به کمک دستگاه ‌های اجرایی از جمله سازمان صمت آمده و به رونق تولید کمک کند.

وی با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: شعار امسال فرصت بسیار مناسبی برای تقویت صنایع محسوب می‌شود و در همین راستا از همه ظرفیت ‌های قانونی و امکانات دستگاه ‌ها برای گرداندن چرخ های صنعت در استان بهره خواهیم برد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین همچنین گفت: با اهتمام استاندار و رئیس کل دادگستری و همچنین همراهی دستگاه های مربوطه و بانک‌ها در سال رونق تولید شاهد بازگشایی واحد کاشی برلیان بوئین زهرا که از بزرگترین صنایع استان است، خواهیم بود.

مشاهده این مطلب
چالش های مدیریتی بر سر راه صنعت کاشی و سرامیک

این مسئول گفت: در جریان بازدید امروز مقرر شد سرمایه در گردش مورد نیاز این واحد به شکل پله‌ای و مرحله به مرحله پرداخت و خط تولید این کارخانه که قادر به ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر و همچنین صادرات محصولات خود به خارج از کشور است، امسال دوباره راه ‌اندازی شود.


منبع: خبرگزاری ایلنا

[flm_button link_address=”https://instagram.com/cerampakhsh” link_target=”_blank” icon_placement=”Left” button_text=”اینستاگرام ما را دنبال کنید” font_family=”Shabnam” font_size=”15px” button_size=”XS” button_color=”White” text_color=”Purple” button_hover=”HoverF-Purple” rounded_corners=”3″ box_shadow=”3″ custom_border_color=”9f5de2″ animate_icon=”Grow” icon=”fa-instagram”]

۰

نظرات ۰

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از