پرسش و پاسخ
ما در آپارات

شروعی برای صادرات کشور آذربایجان توسط سرام پخش

صادرات کاشی به آذربایجان

سرام پخش به عنوان اولین شرکت تضمینی صادرات کاشی و سرامیک در ایران، با رعایت کامل استاندارد ملی، بین‌المللی و بانکی در سال ٢٠١٩ بالاترین سهم صادرات رتبه متراژی به کشورهای ارمنستان، گرجستان و قطر را داشته است.
شرکت سرام پخش با توجه به تبادلات و بازاریابی و پیش‌زمینه همکاری در زمینه صادرات کاشی و سرامیک با کشورهای مختلف از قبیل؛ قطر، بحرین، عمان، گرجستان و ارمنستان و نیز همکاری با کارخانجات کاشی و سرامیک بسیاری در استان یزد و یا حتی خارج از استان یزد با ارائه تنوع محصولی در طرح و رنگ و سایزهای متنوع، زمینه صادرات کاشی و سرامیک را فراهم نموده است.


این روزها بازار کاشی و سرامیک ایران در جمهوری آذربایجان بسیار رونق داشته است ، و شرکت سرام پخش به عنوان اولین صادرکننده محصولات کاشی و سرامیک ایران با رعایت کامل استانداردهای بین‌المللی و بانکی در بستری که از قبل فراهم شده است، بارگیری محصولات کاشی و سرامیک استان یزد را برای کشور آذربایجان در دستور کار خود قرار داده است.


برای معرفی محصولات کاشی و سرامیک خود برای صادرات می‌توانید با دفتر مرکزی سرام پخش ۸۲۴۴۷۶۰-۰۳۵ و یا بازار آنلاین سرام پخش www.cerampakhsh.com ارتباط بگیرید.

مشاهده این مطلب
پیشی گرفتن ایران از ترکیه در صادرات به ارمنستان

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *