جستجو در سرام پخشاز همین جا پیدا کن
محاسبه متراژ
مجله سرام پخش
فروشنده شوید !
صدای مشتری
لیست قیمت محصولات
نقشه نمایندگان
فروشگاه اینترنتی سرام پخش
0
0
150000
150000

فروشگاه اینترنتی سرام پخشخرید سرامیک پرسلان رنگ آبی

کاشی پرسلان رنگ آبی

با توجه به تاثیرات معجزه آسایی که رنگ‌ها بر روح و روان انسان داشته، می توانیم انتظار داشته باشیم که در انتخاب و خرید کاشی سرامیک و پرسلان، رنگ حرف اول را می زند. هرساله رنگ ها و تناژهای جدیدی به سرامیک پرسلانی اضافه می شود تا نیاز رنگ در دکوراسیون داخلی را محقق سازد.
پرسلان با رنگ گرم شامل رنگ‌های قرمز، زرد و نارنجی و... است و احساس بیشتری ایجاد می‌کند. سرامیک پرسلانی آبی، سبز و بنفش جزء رنگ‌های سردند. سرامیک پرسلانی آبی در سالن پذیرایی و ناهارخوری حس آرامش برای شما و میهمانان تان به ارمغان می آورد. البته بهتر است برای متعادل کردن فضا، طرح هایی با رنگ روشن یا سفید برای مبلمان خود استفاده کنید. اگر بخواهید از پرسلان آّبی رنگ در کنار سبک دکوراسیون مدرن بهره ببرید، بهترین پیشنهاد استفاده از تناژهای تیره تر پرسلان آبی است. پرسلان آبی رنگ با طرح سنگ، با دکوراتیو و مبلمان راحتی یک ترکیب بی نظیر خلق می کند.
سرامیک پرسلانی در استخرها نیز نقش مهمی ایفا می کند. پرسلان آبی استخری مقاومت خوبی در برابر آب و رطوبت دائمی و حتی مواد شیمیایی با خاصیت اسیدی دارند. همچنین سرامیک پرسلان استخری در برابر تابش نور خورشید نیز مقاوم است و رنگ آن پس با گذشت زمان، بدون تغییر باقی خواهد ماند. پرسلان استخری آبی رنگ در سبک‌ها، رنگ‌ها و سایزهای متنوعی در فروشگاه سرام پخش قابل دسترسی است. پیداکردن پرسلان مناسب استخر شما در سرام پخش کار چندان سختی نیست. طیف متنوعی طرح، اندازه و قیمت پرسلان آبی رنگ در فروشگاه سرام پخش وجود دارد و این امکان را به شما می دهد تا با مقایسه طرح دکور زنده این محصول، پرسلان مطابق سلیقه خود را پیدا کرده و به صورت آنلاین خریداری نمایید. در هنگام خرید اینترنتی پرسلان آّبی رنگ اگر با مشکلی مواجه شدید و یا سوالی در خصوص انتخاب و خرید سرامیک پرسلانی مناسب داشتید، با کارشناسان سرام پخش مشاوره بگیرید.