جستجو در سرام پخشاز همین جا پیدا کن
محاسبه متراژ
مجله سرام پخش
فروشنده شوید !
صدای مشتری
لیست قیمت محصولات
نقشه نمایندگان
فروشگاه اینترنتی سرام پخش
0
0
500000
500000

فروشگاه اینترنتی سرام پخشکاشی بین کابینتی آشپزخانه

خرید کاشی بین کابینتی

حتماً شما هم اصطلاح آشپزخانه قلب خانه را شنیده اید. این اصطلاح از آن جهت واقعيت دارد که آشپزخانه بخش مهمی از یک خانه محسوب می‌شود و اگر فضای آنجا طراحی درستی داشته باشد و از متریال مناسب استفاده شده باشد حس خوب آشپزخانه را همان طور که شایسته است به صاحبخانه و هر کس که قدم به آنجا می گذارد منتقل می‌کند.
قصد دارید آشپزخانه تان را بازسازی کنید. کابینت های جدیدی نصب کردید کفپوش آشپزخانه را عوض کردید و اجاق گاز جدید خریدید. اما باز هم آشپزخانه تان آن چیزی نشده که دلتان می خواسته؟
شما یک عنصر مهم را از جا انداخته اید! کاشی های بین کابینت آشپزخانه
طراحان دکوراسیون امروزه استفاده‌های فوق‌العاده‌ای از کاشی در آشپزخانه انجام می دهند. علاوه بر انواع کاشی که در کف آشپزخانه استفاده میشود تمایل برای استفاده از کاشی در دیوار آشپزخانه در اکثر صاحبخانه ها دیده می شود. چراکه دیوار آشپزخانه در اثر پخت و پز و سرخ کردن کثیف و چرب شده و نیاز به شستشو دارد. کاشی پاسخ مناسبی به نیاز به شستشوی دیوار می باشد. انواع کاشی بین کابینتی  با طرح ها و اندازه های منحصر به فرد نیز در بازار موجود است که مختص به فضای بین کابینت های بالایی و پایینی می باشد. کاشی بین کابینتی عضو شناخته شده و دوست داشتنی کاشی سرامیک آشپزخانه می باشد. این کاشی زیبا از خانواده کاشی دیواری است. در گذشته، کاشی بین کابینتی بیشتر برای محافظت از نَمزدگی دیوار آشپزخانه نصب می شدند اما امروزه کاشی کاری فضای محدود بین کابینت های بالا و پایین، جذابیت نامحدودی به آشپزخانه می بخشد و به آشپزخانه شما جلوه ویژه ای می بخشد. کاشی های مناسب برای بین کابینتی می تواند یک کاشی ساده و تک رنگ باشد که تنها از دیوار پشتی محافظت کند و یا کاشی تزئینی باشد که علاوه بر محافظت، این محدوده را به کانون توجه آشپزخانه تبدیل کند. در فروشگاه آنلاین سرام پخش طیف گسترده ای از انواع کاشی های بین کابینتی با برندهای معتبر کاشی و سرامیک ایران قابل دسترسی و خرید می باشد.

انتخاب کاشی مناسب دکوراسیون های مختلف آشپزخانه

 

 انتخاب کاشی برای بین کابینت های آشپزخانه کاملا سلیقه ای بوده و بسته به دکوراسیون آشپزخانه شما دارد. ابعاد این کاشی ها بسیار متنوع و دارای صدها طرح و رنگ میباشند.به گونه ای که برای هر سلیقه ای تعدادی از این نوع کاشی ها وجود دارد. این کاشی ها عموما در سايز هاي كوچک و داراي ضخامت کم هستند.
شما حتی می‌توانيد براي اين قسمت از آشپزخانه خود کاشی هایی را انتخاب و آنها را با روش‌های خاص چیدمان کنيد. به نحوی که بیانگر یک شکل خاص باشند. نکته ظریف و جالب اینجاست که  کاشی های ساده را هم می توان با چینش های خاص جلوه ای زیبا داد بعنوان مثال چينش هاي لوزي يا مورب. برای انتخاب كاشی بین کابینتی شما گزینه های متعددی پیش رو دارید می‌توانید از كاشی های کوچک و براق و آیینه ای استفاده کنید.

چرا کاشی های بین کابینتی اینقدر مهم شده اند؟

انتخابِ کاشی بین کابینتی حکم انتخابِ طرح پس زمینه آشپزخانه شما را دارد. در واقع کاشی بین کابینتی برای محافظت از سطوح عمودی آشپزخانه در برابر آب یا چربی غذا روی آنها طراحی شده است. با این حال، کاشی های بین کابینتی از یک عنصر کاملاً کاربردی به کانون زیبایی و جذابیت یک آشپزخانه با دکوراسیون مناسب تبدیل گشته اند.
5 دلیل عمده استفاده از کاشی بین کابینتی در آشپزخانه:

1. از دیوارها محافظت کنید
2. از ماندگاری لکه ها جلوگیری کنید
3. با کاشی اشپزخانه بین کابینتی تمیزکاری بسیار آسان می شود
4. با استفاده از کاشی از بروز قارچ، کپک جلوگیری می کند
5. زیبایی و جذابیت ماندگاری به دکوراسیون آشپزخانه می بخشد

انتخاب کاشی بین کابینتی مناسب

طرح سرامیک بین کابینتی می توانند رنگ و لعاب کابینت‌های شما رو چند برابر بهتر نشان بدهند. اگر این دو با هم هماهنگ نباشند همه زحمات شما برای انتخاب کابینت و تایل بین کابینت هم از بین میرود.
تایل های بین کابینتی مدرن امروزه تنوع بسیاری دارند و می توان گفت مناسب هر سلیقه ای ساخته شده اند. برخی از آنها دبه صورت تک رنگ هستند که رنگ های روش آنها مناسب برای لوکس کردن آشپزخانه است. اما در مقابل برخی طرح های دیگر با آمیزه ای از گل های مینیاتوری تولید شده اند که فضای آشپزخانه را بسیار آرامش بخش می کنند. کاشی های طرح چوب نمونه ای دیگر از این کاشی بین کابینتی مدرن است که فضای آشپزخانه را گرم و صمیمی می کند والهام گرفته از طبیعت است. کاشی های بین کابینتی سفید و سفید طلایی برای آشپزخانه بسیار جذاب است ، و همچنین نور فضا را بهتر نشان میدهد. کاشی بین کابینتی طرح آجر و سنگ هم یکی دیگه از مدل های کاشی بین کابینتی است که شما میتوانید انتخاب کنید.

خرید اینترنتی کاشی بین کابینتی آشپزخانه

با دسترسی به فروشگاه آنلاین سرام پخش می توانید طرح های ساده، نقش دار و رنگی با سایزهای گوناگونِ کاشی بین کابینتی را مشاهده نمایید.انواع کاشی بین کابینتی هندسی، کاشی بین کابینتی طرح چوب و سنگ،کاشی های بین کابینتی تزئینی و ....
برای یک خرید اینترنتی موفق می‌توانید ویژگی های مختلف کاشی بین کابینتی و مشخصات فنی کاشی را مطالعه کرده و با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت با در نظر گرفتن طراحی آشپزخانه تان و قیمت کاشی بین کابینتی، انتخابی آگاهانه داشته باشید.