جستجو در سرام پخشاز همین جا پیدا کن
محاسبه متراژ
مجله سرام پخش
فروشنده شوید !
صدای مشتری
لیست قیمت محصولات
نقشه نمایندگان
فروشگاه اینترنتی سرام پخش
0
0
500000
500000

فروشگاه اینترنتی سرام پخشکاشی دکوراتیو

انواع کاشی دکوراتیو

کاشی دکوراتیو آشپزخانه بیشتر جنبه تزئینی دارد و برای زیباسازی فضای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. البته بیشترین محل مصرف کاشی دکوراتیو، کاشی بین کابینتی آشپزخانه است که زیبایی خاصی به این قسمت‌ها می‌بخشد.

کاربردهای کاشی دکوراتیو آشپزخانه

از کاشی دکوراتیو، در آشپزخانه‌های امروزی به‌عنوان دیوارپوشی بین کابینت‌های بالایی و پایینی استفاده می‌شود. در بعضی موارد این کاشی‌ها در ستون‌های داخلی سالن‌ پذیرایی و آشپزخانه نیز به کار می‌روند. استفاده از کاشی دکوراتیو در سونا، لابی و حمام نیز بسیار مرسوم است.

مزایای استفاده از کاشی دکوراتیو آشپزخانه

کاشی دکوراتیو آشپزخانه علاوه‌بر این که زیبایی منحصر‌به‌فردی به منزل شما می‌بخشد، نصب آن آسان بوده و نظافت آن نیز بسیار ساده است. همچنین این نوع کاشی از قابلیت‌های ارتجاعی خاصی برخوردار است؛ به‌گونه‌ای که می‌توان آن را در سطوح منحنی نیز به‌راحتی نصب کرد.

خرید کاشی دکوراتیو آشپزخانه

پیشنهاد ما این است که قبل از خرید کاشی دکوراتیو آشپزخانه، با کارشناسان ما در بازار آنلاین سرام پخش گفتگو کنید تا آن‌ها متناسب با نیازتان، کاشی دکوراتیو با قیمتی مقرون به‌صرفه برای خرید، به شما معرفی کنند. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی موجود، می‌توانید این محصول را به‌صورت اقساطی از سرام پخش خریداری کنید و برای نصب و راه‌اندازی آن با ما در ارتباط باشید.