جستجو در سرام پخشاز همین جا پیدا کن
محاسبه متراژ
مجله سرام پخش
فروشنده شوید !
صدای مشتری
لیست قیمت محصولات
نقشه نمایندگان
فروشگاه اینترنتی سرام پخش
0
0
500000
500000

فروشگاه اینترنتی سرام پخشکاشی حمام و دستشویی

کاشی دستشویی و حمام

در خانه‌های امروز ایرانی، برخلاف گذشته، اهمیت کمتری به کاشی کاری سرویس بهداشتی و حمام داده می‌شود. در حالی که کاشی حمام و دستشویی تاثیر بسیار زیادی روی ظاهر و احساس شما از حمام خواهد گذاشت. شاید فکر کنید برای رسیدن به چنین کیفیتی حتما باید حمام و سرویس بهداشتی مجهزی داشته باشید اما برخلاف تصورتان، شما با کاربرد رنگ مناسب در کاشی حمام و دستشویی می توانید چنین احساسی را خلق کنید. اگر قصد خرید سرامیک دستشویی و سرامیک حمام را دارید باید بدانید که . میتوانید سه نوع کاشی مختلف برای حمام ودستشویی تان استفاده کنید به این صورت که یک مدل برای سرامیک کف ، یک مدل برای کاشی دیوار و یک مدل برای سقف. البته اگر بخواهید هم میتوانید فقط از یک مدل کاشی حمام استفاده کنید اما برای جذابیت بیشتر دکوراسیون حمام پیشنهاد می کنیم که با سه نوع کاشی حمام و کاشی دستشویی تان را دیزاین کنید. کاشی دیواری حمام و سرویس بهداشتی همانطور که از نامش مشخص است مقاومت فوق العاده ای در برابر نفوذ آب دارد. سرامیک کف حمام علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب، از خاصیت ضدلغزشی برخوردار است و محیطی ایمن را برای شما و فرزندانتان محیا می کند.

انتخاب سایز و رنگ کاشی حمام و دستشویی

تنوع بی نظیر مدل کاشی و سرامیک برای دستشویی و حمام، گزینه های نامحدودی برای طراحی دکوراسیون دستشویی و حمام ارائه می دهند. بهترین گزینه برای فضاهای کوچک بدون پنجره، کاشی دستشویی و کاشی حمام رنگ‌روشن می‌باشد. همچنین کاشی حمام طرح ساده و سفید رنگ باعث می شود تا فضای کوچک حمام، بزرگ‌تر به نظر بیاید. از مزایای دیگر کاشی حمام و دستشویی طرح ساده و رنگ سفید این است که به راحتی می‌توانید رنگ‌های مورد علاقه‌تان را با آن هماهنگ کنید. آبی، مشکی، سبز یا هر رنگ دیگری که می‌تواند در لوازم و اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی به کار روند.
قبل از اینکه برای انتخاب طرح و رنگ کاشی حمام و دستشویی تان تصمیم گیری کنید باید موضوع نظافت آنها را مد نظر بگیرید زیرا کاشی سرویس بهداشتی که رنگ روشن مانند سفید دارند قطعا زودتر کثیف میشوند و باید به نظافت آن ها بیشتر اهمیت دهید تا همیشه تمیز براق بمانند اما کاشی هایی که رنگ های خاکستری، قهوه ای، آبی دارند نیاز به نظافت کمتری دارند. نکته دیگری که در انتخاب کاشی سرویس بهداشتی و کاشی حمام اهمیت دارد اندازه کاشی است . امروزه کاشی های کوچک و بزرگ برای حمام و سرویس بهداشتی وجود دارند که کاشی های بزرگ محبوب تر هستند مخصوصا برای کف حمام. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که اگر قصد دارید از کاشی های بزرگ برای حمام تان استفاده کنید کاشی کوچک را هم مورد استفاده قرار دهید.

نحوه نصب کاشی حمام و کاشی دستشویی

اگر قبلاً، سرامیک نصب نکرده‌اید؛ این پروسه را به یک شخص حرفه‌ای بسپارید. اندازه‌گیری و برش کاشی‌ها در یک فضا کوچک مانند حمام، وقت‌گیر است؛ پس ممکن است هزینه زیادی را به همراه بیاورد. اما کف‌پوش‌های وینیلی یا لینولئوم را، با اندکی مهارت نیز خودتان می‌توانید نصب کنید.

نظافت سرامیک و کاشی حمام و دستشویی

تا زمانی که جاروبرقی، جارو یا طی دارید؛ با کمی تلاش، سطح سرامیک را تمیز خواهید کرد. سطح بدون منفذ سرامیک و کاشی حمام باعث می‌شود؛ به راحتی لک نزند و چرک و گردوغبار را جذب نکند. سرامیک نیز مانند دیگر کف‌پوش‌ها، نکات مثبت و منفی مجزایی دارد. به خوبی فکر کنید و با توجه به تمایلات خود، ببینید که آیا سرامیک برای خانه شما مناسب است.

قیمت کاشی حمام و سرامیک حمام

هزینه خرید و نصب سرامیک و کاشی حمام و دستشویی بیشتر از  کارپیت یا لینولئوم است اما در همین حال ماندگارتر است و اگر وان حمام چکه کند؛ در برابر آب کمتر صدمه می‌بیند. البته قیمت سرامیک در مقایسه با مرمر و گرانیت کمتر است.

خرید اینترنتی کاشی دستشویی و حمام

با فروشگاه آنلاین سرام پخش به صدها طرح، رنگ و سایز کاشی دیوار حمام ، سرامیک کف حمام و کاشی دستشویی متنوع از بهترین برندهای کاشی و سرامیک ایران دسترسی پیدا کنید و به راحتی دکوراسیونی مطابق با سلیقه خود را خلق کنید. همچنین شما می توانید در انتخاب رنگ و سایز کاشی حمام و دستشویی، از راهنمایی کارشناسان فروشگاه آنلاین سرام پخش بهره‌مند شوید.