♦♦♦ معرفی شرکت بن ملات ♦♦♦

شرکت بن ملات

شرکت فناوری مصالح نوین ایرانیان (وابسته به شرکت بنیاد بتن ایران) با توجه به بررسی اصلاح الگوی ساخت و ایجاد فضای استاندارد در زمینه تولید مصالح و اجرا، با رویکرد صنعتی سازی و کاهش هزینه تمام شده نیاز به تغییرات بنیادین در صنعت ساختمان کشور را لازم و ضروری می دانست. از این رو برای اولین بار در کشور اقدام به احداث کارخانه تولید انواع ملات های آماده و خشک از پیش مخلوط شده با بالاترین تکنولوژی روز اروپا (.Lahti Precision Co) و ظرفیت تولید ۳۰۰ تن در روز در شهرک صنعتی مهدی شهر استان سمنان نموده است و محصولات خود را با نام تجاری بن ملات از سال ۱۳۹۱ روانه بازار کرده است.

هدف اصلی از تولید و کاربرد ملات های آماده (ملات خشک) ایجاد بستری مناسب جهت استانداردسازی ساخت و ساز است که مزایایی همچون افزایش سرعت و کیفیت اجرا، افزایش دوام بنا، کاهش هزینه اجرا و … را نیز به همراه خواهد داشت.

فناوری پیشرفته کارخانه بن ملات، امکان تولید بیش از ۷۰ نوع محصول با کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان شامل انواع ملاتهای بنایی، اندودهای آستر و رویه، چسب های کاشی و سرامیک، چسب بلوک بتن گازی، ملاتهای خودتراز و … را در اختیار قرار داده است.

افتخارات
افتخارات و جوایز
نصب-و-نظافت
نصب و نظافت
۰