پرسش و پاسخ
ما در آپارات

۷ نکته طلایی در انتخاب کاشی دستشویی ایرانی

کاشی دستشویی ایرانی

۷ نکته طلایی در انتخاب کاشی دستشویی ایرانی

مدل کاشی دستشویی ایرانی

کاشی دستشویی ایرانی | سرویس های بهداشتی کوچک به علت فضای کم اغلب کاربری مناسبی ندارند اما می توان با یک طراحی و چیدمان مناسب به کارایی و راحتی در استفاده و البته زیبایی آن افزود.
در این مقاله نکاتی برای انتخاب کاشی دستشویی ایرانی و سرویس بهداشتی، همچنین استفاده بهینه و کارآمد از آن را بیان می کنیم.

  •  مدل کاشی های دیواری با سایز بزرگ و شکل هندسی عریض که به صورت افقی نصب شوند فضای دستشویی و یا حمام را بزرگتر جلوه می دهند. انتخاب رنگ های روشن و شاد در وسیع تر جلوه دادن فضای سرویس بهداشتی نیز تاثیرگذار هستند.
  • برای جذاب کردن فضای حمام و سرویس بهداشتی می توانید از روش های ترکیبی برای مدل کاشی سرویس بهداشتی استفاده کنید. این ترکیب می تواند شامل طرح کاشی ها یا رنگ کاشی ها شود که معمولا گزینه طرح های ترکیبی نتیجه مطلوب تری را رقم میزند.
  • از کاشی های موزاییکی استفاده کنید که بتواند حداقل ۹۵ درصد با سطح زیرینش تماس پیدا کند. یعنی نباید تمام سطح بین کاشی و دیوار با چسب پر شود.
  • اگر حوصله ی نظافت ندارید، از تایل های بزرگ تر یا پنل های شیشه ای استفاده کنید، زیرا تمیز کردن آنها از کاشی های موزاییکی کوچک بسیار آسان تر است.
  • شما می توانید از ترکیب کاشی های کوچک و بزرگ مشابه به عنوان کاشی دستشویی ایرانی استفاده کنید و یک خانه شیک با کاشی های چشمگیر داشته باشید. به عنوان مثال کاشی های بزرگ تر برای دیوار و کاشی های کوچک تر برای کف.
  • اگر اصرار دارید از کاشی های تیره در دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده کنید، بهتر است آن را به صورت نوارهای عمودی با افقی به کار ببرید و آن هم نه در تمام سطح دیوار. اگر ارتفاع کوتاه است خطوط عمودی باعث می شود سقف بلندتر به نظر برسد و اگر عرض و طول سرویس بهداشتی کم است، خطوط افقی به شکل ردیفی از کاشی های تیره می تواند باعث ایجاد خطای دید شده و فضا را عریضتر نشان دهد.
  • برای کف سرویس بهداشتی، کاشی را به رنگ روشن انتخاب کنید تا آلودگی به سرعت دیده شده و بهداشت به خوبی رعایت شود. بطور کلی استفاده از کاشی سرویس بهداشتی ایرانی به رنگ روشن چه در دیوار و چه در کف بهتر است.

 

 

نظرات ۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments