پرسش و پاسخ
ما در آپارات

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

اگر بخواهم دیوارها و کف پارکینگ منزل را سرامیک کنم، چه پیشنهاداتی دارید؟

دوست دارید پارکینگ چه نمایی داشته باشد؟ سایز پارکینگ چقدر است؟ بودجه مورد نظر شما برای سرامیک دیوار و کف پارکینگ چقدر است؟ همه این سوالات در انتخاب کردن کاشی و سرامیک به شما کمک شایانی می‌کند.

از آنجایی که ممکن است زیبایی که در پارکینگ ایجاد می‌کنید بخشی از نمای داخلی ورودی ساختمان باشد، پس اهمیت دادن به نمای داخلی پارکینگ بسیار مهم می‌باشد و اول از همه باید این نکته را به یاد داشته باشید که زیبایی این قسمت‌ها باید باب میل شما باشد و سلیقه شما حرف اول را می‌زند. چون وقتی همه چیز طبق سلیقه و خواست شما نباشد، شما هیچ حس خوبی نسبت به نمای داخلی نخواهید داشت. همچنین باید به یاد داشته باشید سرامیک مورد نظرتان به شکلی نباشد که به سادگی از دور خارج شود و به قول معروف از مد بیافتد.

 

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

           طرح دکوراسیون مادرید دو طرف کنیک۴۰*۱۲۰کاشی پرسپولیس-رستیک کالیبره مات

سایز پارکینگ شما بر روی انتخاب طرح، رنگ و سایز سرامیک مناسب برای دیوار و کف پارکینگ تاثیر بسیار زیادی دارد و حتما باید به یاد داشته باشید که استفاده از سرامیک‌های ابعاد بزرگ برای پارکینگ‌های کوچک مناسب نیست و از طرفی برعکس این موضوع هم صادق نمی‌باشد، یعنی سرامیک‌های ابعاد کوچک در پارکینگ‌های بزرگ باعث می‌شوند که فضا زیاد از حد شلوغ به نظر برسد. شما باید به یاد داشته باشید که برای پارکینگ‌های کوچک سرامیک‌های روشن و ساده بهتر می‌باشند.
در ضمن شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که سرامیک‌های پارکینگ با بقیه قسمت‌های ساختمان چقدر هماهنگی دارند. به عنوان مثال استفاده از سرامیک‌های سفید در پارکینگ و استفاده از سنگ‌های قهوه‌ای در راهروها باعث ایجاد تضاد بین قسمت‌های مختلف ساختمان خواهد شد. ولی وقتی این هماهنگی بین رنگ‌ها وجود داشته باشد، شما در پایان، ساختمان زیباتری خواهید داشت.

مشاهده این مطلب
مشکلات عمده صنعت کاشی و سرامیک

 

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

                      طرح دکوراسیون داکو سایز ۶۰*۶۰ نوین سرام – کالیبره مات

در پایان برای انجام هر کاری در نظر گرفتن بودجه بسیار مهم است و در نظر گرفتن این نکته باعث می‌شود که شما قدرت انتخاب بهتری داشته باشید. خوشبختانه دنیای کاشی و سرامیک‌ دارای تنوع بسیار بالایی هم از نظر سایز، رنگ، طرح و هم از نظر قیمت هستند و شما با هر سطح بودجه‌ای می‌توانید سرامیک مورد نظر خود را پیدا کنید. البته بهترین کار این است که همزمان بتوانید قیمت، زیبایی و کیفیت را با هم در نظر بگیرید تا نتیجه نهایی بهتر شود. البته در حین انتخاب می‌توانید از راهنمایی کارشناسان و طراحان بازار آنلاین سرام پخش نیز بهره‌مند گردید.

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

                      طرح دکوراسیون سیتارا سایز ۶۰*۶۰ کاشی پرسپولیس – رستیک کالیبره مات

سرامیک‌های پرسلانی با توجه به مشخصات فنی و مکانیکی بالایی که دارند به عنوان پوشش در کف پارکینگ‌ها استفاده می‌شوند. سرامیک‌های پرسلانی با توجه به تنوع طرح و رنگ و سایزی و البته ضخامت بالای آنها که در کنار اجرای صحیح و بندکشی مناسب کفی زیبا فضایی متفاوت در پارکینگ شما در عین استحکام ایجاد می‌نمایند.

کاشی و سرامیک مناسب پارکینگ

                        طرح دکوراسیون استریپ۱۶۰*۶۰نوین سرام-کالیبره مات

 

 

 


اینستاگرام ما را دنبال کنید
۳+

نظرات ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *